O firmie

Pracownia rentgenowska Oral-Dent została założona w 1989 roku jako pierwsza w regionie pracownia specjalizująca się w diagnostyce stomatologicznej. Od początku funkcjonowania firma świadczy usługi najwyższej jakości i dba o kompleksową obsługę klienta przy jednoczesnym zapewnieniu mu maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki temu dziś Oral-Dent, należy do najlepszych pracowni rentgenowskich, jakie istnieją na krakowskim rynku. Posiada bardzo dobrą opinię oraz olbrzymią renomę zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy stomatologów. Od prawie trzydziestu lat  Oral-Dent cały czas rozwija się idąc z postępem czasu i  w oparciu o najnowsze technologie.

Pracownia przy ul. Kieleckiej 17,   dysponuje najbardziej technologicznie zaawansowanym tomografem Carestream CS 9600 3D  zapewniającym rewelacyjne odwzorowanie szczegółów , największą   rozdzielczością w endo  CT, wielkim polem obrazowania 16×17 cm. Badania tomograficzne również wykonujemy na sprawdzonym i docenionym tomografem  I-Cat o największym polu obrazowania  17×24 cm.
W pracowni na os. Słoneczne 16,  pracujemy na najnowszym tomografie Carestream CS 8200 zapewniającym docenioną jakość badań 2D i 3D.
Pracownia w Myślenicach dysponuje  najnowszym tomografem Hyperion X5  o wspaniałej jakości badań 2D i 3D.

Obecnie wykonujemy wszystkie badania z zakresu radiologii stomatologicznej i laryngologicznej w systemie cyfrowym.

Współpraca z lekarzami radiologami umożliwia opisywanie badań.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają wymagane w Polsce świadectwa jakości i zostały dopuszczone prawnie na rynek polski, co zostało potwierdzone przez Inspektorat Wojewódzkiej Stacji  Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Zgodnie z najnowszymi wymogami regularnie przeprowadzamy w naszej pracowni wymagane testy aparatów rentgenowskich oraz wszystkich urządzeń dodatkowych sprawdzające szczegółowo poprawność i bezpieczeństwo pracy. Dzięki temu możemy utrzymywać standard naszych usług na najwyższym poziomie stale zapewniając naszym pacjentom maksymalny poziom bezpieczeństwa radiologicznego.